CARETTA OTO
Telefon

0216 577 34 00

Sektör

Otomobil Dünyası

Web Sitesi

http://carettaoto.net

Email

info@carettaoto.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cd. No: 16/B (Henkel Plaza YaNo: 16/B (Henkel Plaza yanı) Araşehir - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

CARETTA OTO

 

Araşehir'deki otomobil dünyası

Ataşehir - Araşehir'deki otomobil dünyası

 

Artık galeri galeri dolaşıp araç aramanıza gerek yok. İstanbul Kozyatağı’nda 01.01.2007 tarihinde kurulmuş olan firmamız Caretta Oto logosu ile Yeditepe Otomotiv Tic. Ltd. Şti. olarak ilk günkü amatör ruhumuzun heyecanından bir şey kaybetmeden, profesyonel bir çalışma anlayışıyla bu kısa süre zarfında birçok perakende ve filo araç alış - satışını başarıyla gerçekleştirmiştir.

 
Tüm detayları ile araştırılmış sorunsuz araçları bulabileceğiniz ve satmayı planladığınız araçlarınızın satışlarının doğru ve daha karlı gerçekleşmesi için bizim danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Araçlarınızı satışa sunmak istediğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır. Satmak istediğiniz araçlarınız için peşin alım ve takas hizmetleri Caretta Oto tarafından sunulmaktadır.
 
 
İkinci el binek otomobil ve hafif ticari araçların piyasa fiyatlarını belirlemede uzmanlaşmış olan firmamızın uzman eksperleri, araçlarınızı yerinde görerek piyasa fiyatını belirleyebilir.
 
 
Kaliteli hizmet ve profesyonel metotlarla biz 21. yüzyıl otomotiv sektöründe gelişen pazardaki yerimizi korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.