Capacity Avm
Telefon

0212 661 67 05

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.capacity.com.tr

Email

info@capacity.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fişekhane cad. No:7 Zeytinlik Mah. Bakırköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Capacity Alışveriş Merkezi

 

Zeytinlik'teki avmler

Bakırköy - Zeytinlik'teki avmler

 

2007 Kasım ayında kapılarını açan ve özgün çizgisiyle hedeflediği müşteri profilini yakalayan, günlük ortalama 63 bin kişinin ziyaret ettiği Capacity, Bakırköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt gibi çevre semtlerin yanı sıra, Bahçeşehir, Levent, Etiler, Nişantaşı ve Anadolu yakası gibi diğer alanlardan da ziyaretçi çekiyor.

 

Capacity, her biri ayrı bir yaşam alanı olarak dizayn edilmiş katları, ferah ve şık mimarisi ile 180 seçkin marka mağazası, 2400 araçlık otoparkı ve 133.000 m2 lik alanında perakende sektöründeki bir ezberi bozarak sadece modayı değil, teknolojiyi lezzeti ve eğlenceyi de ön plana çıkardı. Capacity Alışveriş Merkezi standart food court mantığından tamamen uzaklaşarak misafirlerinin daha nezih ortamlarda yemek yemeleri için her bir lezzet durağını tasarımıyla, sunumuyla özel restaurantlar haline getirdi. Özel tasarımları, farklı ve çarpıcı dekorasyonlarıyla dikkat çeken food courtta özellikle ortak alan uygulaması gerçekleştirilmedi. Farklı kafeleri ve şık restaurantlarıyla Nişantaşı'nı aratmayan Capacity, fast food ve değişik yiyecek çeşitleriyle dünya mutfağını Bakırköy'e taşıdı.

 

Günümüzün trend mekanları arasında yer alan The House Cafe, Venge, Davidoff Jazz Bistro Cafe’yi Bakırköy’le tanıştıran Capacity; Kitchenette, Chocolate, Mid Point’un 02:00’e kadar uzattığı geceleriyle de bölgesinde bir ilki yaşatarak İstanbul’un gece hayatında buluşma noktası haline geldi.

 

Capacity sinemada da maksimum kaliteyi bekleyenleri tatmin eden hizmet sunuyor. İş hedefi en iyi lokasyonlarda yer almak, teknoloji ve konforda dünya standartlarında hizmet sunmak olan Mars Sinemaları tarafından yönetilen Cine Bonus, 9 salonu ile vizyon filmlerini maksimum konforda sunuyor.