Çapa Hastanesi
Telefon

+90 212 530 58 00

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.capahastanesi.com

Email

info@capahastanesi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Necip Asım Sok. No.:23 Çapa - İstanbul / Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Özel Çapa Hastanesi

 

Çapa daki Hastaneler

Fatih Çapa daki Hastaneler

 

Necip Asım Sk.No:23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermektedir. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi olarak toplam 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktadır.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanenin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastane otelcilik hizmeti bakımından, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Odalarda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.Hastanede Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuarları tam teşekküllü olarak kurulmuş olup dışarıdan hizmet almaya ihtiyaç duymamaktadır. Radyoloji ünitesinde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazı, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazları , 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermektedir.

Çapa Hastanesinin temel özelliği, Türkiye’nin ilklerinden olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makina) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biridir.

İstanbul’un merkezinde Çapa’da bulunan hastaneye ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.Tanı teşhis ve tedavi konusunda güvenilir alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile, hasta memnuniyetini temel alan bir sağlık kuruluşu olmaktır.