Camelot Restaurant & Bar
Telefon

0212 325 68 21

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

Email

cmltrezervasyon@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çalıkuşu Sokak 3. Aralık No:4 1. Levent / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Camelot Restaurant & Bar

 

Levent teki Gece Kulüpleri

Beşiktaş Levent teki Gece Kulüpleri

 

Camelot aslında İngiltere’de bir şehrin ismidir!

İsmindeki güzellik ise asaletinden ve zarifliğinden alır! Aynı İstanbul Levent'teki inanılmaz keyifli gece hayatının en güzel yaşanabilecek yeri gibi!

Camelot'ta akşam erken saatlerde lounge, chill out ve house müzik eşliğinde içkinizi içip, özellikle hafta sonları yemekten sonra masaların kaldırılıp yerlerine standlar konduğu zaman hızlanan müzik eşliğinde dans edebilirsiniz.

Camelot hafta içi her akşam, İstanbul’un en iddialı iş sonrası akşam barı olarak iş camiasının ve müdavimlerinin buluşma noktası. Akşam saat 18.00 dan sonra günün stresini arkalarında bırakmak isteyen konukların Camelot’a gelmesi ile başlayan keyifli ve dinamik bar ambiyansı, konukların sohbet ve kahkahaları eşliğinde, akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.

Camelot gecenin ilerleyen saatlerinde ve hafta sonlarında Gece Club’ı olarak kaliteli eğlenceyi ve sadece eğlenmeyi sevenlerin tercihi ve buluşma noktası. Ünlü DJ Cem Kara sayesinde müziğin ritmine kapılıp faklı boyutlara adım atıyor, kendinizi tatlı bir tatil rüyasında hissediyorsunuz.

Yeni sezonda giriş katındaki 80-20 kişilik “Restaurant” bölümünde; füzyon mutfağının seçkin örneklerinden oluşan leziz mönüsü, iş çıkışı sıcak ve keyifli “Akaşam üstü barı” , daha sonra da 400 kişilik kaliteli “Club” ortamıyla hizmet vermektedir.