Cahide Cabaret
Telefon

0212 219 65 30

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Meşrutiyet Cad. No: 193 Maçka Parkı Karşısı Nişantaşı - / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Cahide Cabaret

 

Nişantaşı ndaki Gece Kulüpleri

Şişli Nişantaşı ndaki Gece Kulüpleri

 

Bir masal dünyası Cahide, Alice Harikalar Diyarı'nın sayfalarından, Sindrella'nın "bir gecelik rüyası" gibi bir his yaratıyor.İnsanı dünyadan çekip koparıyor ve efsunlu bir masal ülkesine davet ediyor adeta.

İlklerin mekânında her şey tanıdık aslında ama o tanıdık her şey yepyeni... Özgürlüğüne düşkün ve herkese açık olan mekan alışılagelmiş geleneğini koruyor; kimlikleri ve statüleri kapıda bıraktırıyor, size de sadece çılgınlar gibi eğlenmek kalıyor! 

Cahide cabaret'de yenilikler mutfakta da ortaya çıkıyor. Cahide benzerlerine 'benzemiyor', geleneksel bir Restaurant’ta olağan tatlar arayanların mekanı değil burası. Farkı fark edenlerin, etmek isteyenlerin adresi Cahide bu yıl damağınıza İspanyol lezzetlerini sürecek, tapasların tatlarına baktıracak. 

Alaturka, jazz, arabesk sevenleri ve tutkunlarını da Cahide'de coşarken görebilirsiniz bu yıl. Ne bir kabare, ne bir tiyatro, ne de Restaurant. Hepsidir Cahide...

Belki de hepsinden daha fazlası. Yine bekârlığa veda partileri, yine en sıra dışı doğum günü partileri burada yapılacak ve eğlencenin kalbi yine Cahide'de atacak.