CAFÉ DE LA FÉE
Telefon

0212 245 27 17

Sektör

Restaurantlar

Web Sitesi

http://www.fransizsokagi.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cezayir sok(Fransız sokağı) No: 11/A Beyoğlu/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Cafe De La Fee Restaurant Restaurantlar

Cezayir Sokağı'ndaki Beyoğlu'ndaki Restaurantlar 

 

 

Fransız sokağının muhteşem atmosferine sihir katmak için açılan Café de La Fée Restaurant, iddialı mutfağı, canlı müzikleri kendine özgü sıcak dekorasyonu ve hassas servis anlayışı ile Beyoğlu’na ilk adımı nezih bir ortamda attı.

 

Aralık 2005 Tarihinde açılan Café de La Fee, Sahiplerinin Müzikal geçmişlerini ve diğer donanımlarını kullanarak uzun yılların deneyimi ile gece yaşamında bir renk olmak için Fransız sokağının güzel atmosferinde hizmete başlamıştır.

Restaurant - bar ve café olarak hizmet veren La Fée daha önce çalışma atölyesi iken yapılan 1,5 aylık yenileme ve dekorasyonla şimdiki halini almıştır.

Özel toplantılara ve çeşitli organizasyonlara da yer veren La Fée Restaurant, aynı zamanda seçkin konuklarına gündüzleri de güneşi hissedebilecekleri sokak ambiyansı içinde café ve restaurant olarak hizmet vermektedir. Yolunuz düştüğünde Perimizin sihrinin sizi de etkisi altına alacağından emin olabilirsiniz.

Haftanın 7 günü Yerli ve yabancı şarkılardan oluşan zengin repertuarıyla değişik müzisyenlerle canlı müzik yapılmaktadır…

Ayrıca ağız tadınıza uygun zengin menüsü ile gerek gündüz gerek gece gruplara da organizasyonlar düzenlenmektedir…