ByOtell Asia İstanbul
Telefon

0216 571 61 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://byotell.com.tr/

Email

sales@byotell.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Saniye Ermutlu Sok. No:3 Kozyatağı - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Kadıköy Kozyatağı ndaki 5 yıldızlı oteller

 

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan bu 5 yıldızlı otel, Kozyatağı iş bölgesinde ferah konaklama birimleri sunmaktadır. Otel bünyesindeki pastanede özel hamur işleri ve taze hazırlanmış kahveler servis edilir.

Byotell'de pilates, egzersiz bisikleti ve aerobik dersleri sunan, son teknolojilerle donatılmış bir sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur. Konuklar kapalı yüzme havuzuna girebilir ya da Spada, sauna ve masajla rahatlayabilir.

Bir gösteri mutfağı köşesi bulunan Bistro, aperatifler ve hafif yemekler servis ederken Gülizar Restaurant geleneksel Türk yemekleri ile hizmet vermektedir. Uluslararası lezzetler ve diyet menüler ise Kehribar Restaurant'ta sunulmaktadır. Byotell Asia, Palladium Alışveriş Merkezi'ne 1,4 km uzaklıktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı otele yaklaşık 20 km mesafededir ve otel bünyesinde ücretsiz otopark vardır.

Oda Özellikleri:

Konuk odaları, Byotell'in cam duvarlı kulesinde yer almaktadır ve kentin veya Marmara Denizi'nin panoramik manzaralarına sahiptir. Düz ekran TV, uydu kanalları ve ücretsiz Wi-Fi odalarda bulunan modern olanaklardan yalnızca birkaçıdır.