Buz Dünyası
Telefon

0212 465 8362

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.buzdünyasi.com.tr

Email

info@buzdunyasi.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Airport AVM Londra Asfaltı E-5 Üzeri Atatürk Havalimanı Kavşağı Ataköy Mahallesi Zemin Kat No:1/b 497 Bakırköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Buz Dünyası Alışveriş Merkezi

 

Ataköy'deki avmler

Bakırköy - Ataköy'deki avmler

 

Türkiye’de yeni gelişmekte olan buz pateni sporuna katkıda bulunmak amacıyla EM YAPI İNŞAAT TAAHHÜD DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesinde kurulan “Buz Dünyası” buz pateni pisti Airport Avm’de Mayıs 2008′de faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Airport Avm İstanbul’un en büyük ve modern alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır.

 

Buz Dünyası buz pateni pisti yaklaşık 450 metrekare ve deneyimli eğitmen kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı anda toplam 70 kişi paten yapabilme imkanına sahip olan pistimizde buz pateni temel eğitim kursları, özel ders ve halk seanslarımızla sizlerle birlikte keyifli anlar yaşamak en büyük hedefimiz. Buz pistimiz Avm’nin her katından ayrı bir görünüm perspektifine sahip olup, görsellik açısından da farkılığını ortaya koymaktadır.

 

4 yaş ve üstü her bireyin rahatlıkla yapabileceği spor dalları arasında yer alan buz pateni, profesyonel olduğu kadara amatör anlayışlada yapılabilir. Buz pateni spor yapma, müzik dinleme, dans etme ve gösteri seyretme olanaklarını aynı anda sunduğu için diğer spor dallarından daha eğlenceli bir hal almaktadır.
Keyifli vakit geçirebileceğiniz adreslerden biri olan “Buz Dünyası” buz pateni pisti siz sporseverlere bu keyfi 365 gün sunmaktadır.