Boğazhisar Eğitim Kurumları
Telefon

0212 218 10 61

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.bogazhisar.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Maden Mahallesi Boğazhisar Sokak No:10 Sarıyer / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 
 
 
 
2008 yılında eğitime dair yeni şeyler söylemek için kuruldu. 24 Bin metrekare alanda boğaza nazır bir arazide kurulan okulumuz, adını Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesinde anlattığı "Boğaz Hisarı"ndan almaktadır.
     Okulumuz özgün eğitim modeli ile kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiğine imza atmaktadır. Başarımızın ardında her çocuğun eşsiz olduğu görüşü yatıyor. Bu görüşe dayanarak her öğrencinin kendi potansiyelini en üst seviyede kullanabileceği uygun eğitim ortamlarını oluşturmaktadır.
     Özel olarak geliştirilen ve patenti kurumuma ait olan “Dünya Ölçeğinde Üstün Nitelikli İnsan Yetiştirme Eğitim Modeli” sayesinde öğrencileri zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal yönden yetiştirerek onlara geleceğin bilim insanları, sanatçıları ve liderleri olma yolunu açmaktadır.
    Okulda seçkin eğitimciler ve son teknoloji ile donatılmış branş derslikleri aracılığıyla öğrencilerin düşünce dünyasını ve keşfetme duygusunu geliştirerek ufkunu açan, öğrenmeyi etkinliklerle zevkli hale getiren bir anlayışla eğitim vermektedir.
     Eğitim faaliyetlerini güçlendiren kulüpleri, öğrencilerin spordan sanata, yabancı dilden bilime farklı alanlarda gelişmelerini ve yetenekleri doğrultusunda başarı kazanmalarını sağlıyor.
   Boğazhisar eğitim kurumlarının hedefi dürüst, adil, sevgi dolu, iletişime açık, çözüm üreten, yenilikçi, üstün nitelikli insanlar yetiştirmektir.