Bikar İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon

0216 583 01 98

Sektör

Kimya Sanayi

Web Sitesi

http://www.bikarilac.com.tr

Email

bikar@bikarilac.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

GÜLLÜBAĞLAR MAH. ANKARA CAD. ŞİRİN SOK. NO.14 KURTKÖY/PENDİK

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bikar İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Kurtköy deki Kimya Sanayiler

Pendik Kurtköy deki Kimya Sanayiler

 

Bikar İlaç Sanayi, 1979 senesinde kuruldu. 1988 yılında Limited Şirkete dönüşen Bikar İlaç Sanayi, 1992 yılında ilk ilaç laboratuarını kurdu. Her geçen yıl pazar payını arttırarak hızla büyüyen Bikar İlaç Sanayi, 2008 yılında modern ilaç fabrikasını Pendik Kurtköy’de kurdu.

Yeni üretim tesisleri;  Likit Üretim Tesisi, İnsan Vücuduna Uygulanan İnsektisit Maddeler (Permetrin İçeren Ürünler) Üretim Tesisleri, Pomat Üretim Tesisleri, Steril Tıbbi Bez Üretim tesisleri olmak üzere 4 ana bölümden oluşmaktadır.

•  Likit üretim tesislerinde, dâhilen ve haricen kullanılan tüm şuruplar, losyonlar, damlalar (kulak ve burun damlaları) ve benzeri likit üretimi yapılmaktadır.
•  Pomat üretim tesislerinde, her türlü pomat, krem ve emülsiyonların üretimi yapılmaktadır.
•  İnsan vücuduna uygulanan insektisit maddeler (permetrin içeren ürünler) üretim tesislerinde; Bit ve Uyuz tedavisinde kullanılan Metrin Tıbbi Şampuan, Metrin % 5 Deri Kremi ve Metrin % 5 Losyon isimli ürünler ile insan vücudunda çeşitli amaçlarla kullanılan insektisit ürünlerin üretimi yapılmaktadır.
•  Tıbbi bez üretim tesislerinde, Steril Gaz Hidrofiller, Steril Gaz Kompresler, Steril Petler, Elastik Bandajlar ve Sargı Bezlerinin üretimi yapılmaktadır.