Best Western Şile Gardens
Telefon

0 216 712 24 24

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.silegardens.com.tr/

Email

reservation@silegardens.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kumbaba Mah. Uygur Sok. No:40 Şile / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Best Western Şile Gardens 5 Yıldızlı Otel

 

Şile deki 5 yıldızlı oteller

İstanbul Şile deki 5 yıldızlı oteller

 

Şile’nin Kumbaba Mahallesi’nde bulunan BEST WESTERN Şile Gardens, özgün mimarisi, her tür ihtiyacı karşılayan toplantı ve balo salonları, restoranları, kapsamlı Le Spa Adriana Karembeu sağlık ve bakım merkezi, İstanbul’un sakin bir sahil ilçesi olan Şile’deki konumuyla farklı ihtiyaçlara yanıt veren bir otel.

Açıldığı 2007’den bu yana, çeşitli alanlardan prestij sahibi pek çok yerli ve yabancı şirket, konaklamak ve toplantılarını yürütmek için BEST WESTERN Şile Gardens’in huzurlu ve konforlu atmosferini tercih ediyor. Doğanın kalbinde, şehrin karmaşasından ve kirliliğinden uzak konumuyla öne çıkan otel, gizli bahçeleriyle düğün gibi özel davetler için de ideal.

BEST WESTERN Şile Gardens, havuzları, saunası, buhar banyosu, tuz odası, masaj odaları ve  Türk hamamıyla rahatlama ve sağlık peşindekileri cezbettiği kadar sporseverleri de sunduğu zengin seçeneklerle şehir dışına taşıyor. ATV, paintball, futbol gibi grup halinde yapabileceğiniz sporlardan tenis ve biniciliğe pek çok alternatif misafirlerini bekliyor. Yılın belirli bir döneminde macera sporlarına düşkün misafirlerin uğrak yeri olan otelimiz çevresinde ralli, motocross, offroad yarışları, paragliding ve windsurf gibi adrenalini yüksek spor aktiviteleri gerçekleşiyor.

BEST WESTERN Şile Gardens, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanına 47 km, İstanbul şehir merkezine 55 km, Şile Terminali’ne 3 km uzaklıkta; Işık Üniversitesi’nin yanında.

sile otelleri 5 yildizli


Daha Büyük Görüntüle