Best Western Premier Acropol Suites & Spa
Telefon

0 212 638 90 21

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.acropolhotel.com/

Email

info@acropolsuites.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akbıyık Cad. No:21 34400 Sultanahmet/ İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Best Western Premier Acropol Suites & Spa   5 Yıldızlı Otel

 

 

Sultanahmet teki 5 yıldızlı oteller

Fatih Sultanahmet teki 5 yıldızlı oteller

 

Bir 19. Yüzyıl Osmanlı Konağı olarak restore edilen BEST WESTERN PREMIER Acropol Suites & Spa, Sultanahmet Meydanı’na, Topkapı Sarayı’na ve Yerebatan Sarnıcı’na kısa yürüyüş mesafesinde olup İstanbul’un tarihi merkezinde konumlanmış bir oteldir. Odalarının çoğundan Marmara Denizi’ni seyredebilir, Sultanahmet Cami ve Aya Sofya'yı görebilirsiniz.

Bu ihtişamlı otel, İstanbul Atatürk Havalimanı’na 14 kilometrelik mesafededir. Lobide, profesyoneller tarafından yapılmış el yapımı tavan süslemelerine ve duvarlarındaki yağlı boya resimlerine hayran kalacaksınız. Bu resimler, 6. yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu’nun mimari geleneğinde büyük öneme sahip olan Osmanlı Mimarisi’nin süsleme konseptiyle ilişkilidir.

BEST WESTERN PREMIER Acropol Suites & Spa, Mart 2011’de tamamen yenilenmiştir. Otelin dış görünüşü, Osmanlı Mimarisi’nin bir diğer eşsiz örneğidir. Otel misafirleri, Health Club faailyetlerinden, Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Sauna ve Fitness Center' ı ücretsiz olarak kullanabilmekte ve ücretli olarak da özel hazırlanmış masaj paketleri hizmeti alabilmektedir.

Byzas Café-Pastanesi’nde, birçok çeşit kahve, salata ve pasta sunulmaktadır.best western acropol

Akşam bu gizemli şehrin üstüne Sultanahmet Camii’nin, Ayasofya’nın ve Boğaz’ın baskın manzarası çökerken, Best Western Premier Acropol Suites & Spa size İstanbul’un başka bir rengini sunacaktır.

Tüm odalarda yüksek hızda (ücretsiz) internet bağlantısı, mermer döşeli jacuzili banyo, saç kurutma makinası, direkt aramalı telefon sistemi, uydulu TV, müzik, mini-bar,kasa, klima ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Otel personeli, mükemmel hizmetiyle konaklamanızı daha da güzelleştirecektir.

 

fatih otelleri fatih 5 yildizli

Daha Büyük Görüntüle