Berlitz
Telefon

0212 644 90 00

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

Email

bahcelievler@berlitz.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İZZETTİN ÇALIŞLAR CAD. NO:56, KAT:4 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Berlitz

 

Bahçelievler deki Dil Kursları

İstanbul Bahçelievler deki Dil Kurslar

 

Berlitz, temelleri 1878 yılında Amerika’da atılan, bugün 70 ülke ve 500’ün üzerinda merkezde hizmetini sürdüren en deneyimli dil okuludur.

Ülkemizde Berlitz, 1910 yılında İstanbul’da ilk dil okulu olarak eğitim vermeye başladı ve 1970 yılına kadar varlığını devam ettirdi. 1931 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ten yaptığı çalışmalar ve Türk dili üzerine hazırladığı kitap nedeniyle takdirname aldı.

1998 yılında, Berlitz İstanbul, yeniden yapılanarak Prof. Dr. Solmaz Ayarslan ile Galatasaray’daki merkezinde eğitime kaldığı yerden devam etmeye başladı. Kısa sürede sunduğu kaliteli hizmet ile isim yaptı. 2002 Eylül ayında Suadiye Merkezi, 26 Şubat 2006 Bakırköy Merkezi ve 11 Mayıs 2006 tarihinde Kozyatağı merkezi hizmete girmiştir. 2011 yılı itibariylede Galatasaray, Kozyatağı, Bahçelievler ve Caddebostan şubeleriyle eğitimlerine devam etmektedir.

Berlitz Metod konuşmaya dayalı bir sistem. Bu metod “duy, gör, tekrarla ve konuş” sistematiğini sunuyor. Böylece tüm kurallarını ayrıntıları ile öğrendiğiniz dili daha iyi konuşmanızı sağlıyor. Berlitz okullarına giren kişi içerik ve program olarak kendisine özel hazırlanmış bir dil eğitim sistemi ile karşılaşmakta.

2003 yılı başında Berlitz yeni bir İngilizce programını uygulamaya başladı.  Duyarak, görerek, izleyerek, yazarak öğrenebilen herkes; tema bazlı güncel konuların işlendiği ders kitabı, ses CD'si, sınıf içi eğitimi destekleyen ve ötesine geçen aktivitelerle zenginleştirilmiş interaktif web sitesi üyeliği ve 3 ayda bir yenilenen orijinal makalelerden oluşmuş English Passport adlı dergi ile İngilizce'yi en kısa sürede ve en doğru şekilde öğretiyor.