Bar Noblesse
Telefon

0212 414 18 00

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.marriott.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Polat Renaissance İstanbul Hotel, Sahil Cad. No:2 Yeşilyurt-BAKIRKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bar Noblesse Barlar

İstanbul Bakırköy deki Barlar

 

Polat Renaissance İstanbul Hotel bünyesinde konuklarını ağırlayan Bar Noblesse sizi sakin ve huzur veren atmosferiyle karşılıyor. Bu güzel mekânda piyanodan yayılan melodiler eşliğinde alacağınız küçük bir aperatifle günün yorgunluğunu üzerinizden atabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Akşam 19.00-21.00 / 22.00-01.00 saatleri arasında canlı müzikle birlikte Prens Adaları`ndan yansıyan ışıltıları seyretme keyfini yaşayabilirsiniz.
Polat Renaissance İstanbul Hotel her gün 15.00-18.30 saatleri arası bulabileceğiniz çeşit çeşit çayları, kurabiye, çörek, sıcak aperatifler ve zengin pasta çeşitlerinden oluşan “Çay Büfesi” ni beğeninize sunuyor.
Marmara Denizi`nin ve Adaların enfes manzarasına karşı piyano eşliğinde, semaverde demlenen, dilerseniz ince belli çay bardaklarında sunulan tavşankanı çaylar öğleden sonralarınıza tam bir keyif katıyor.
İster neşeli bir arkadaş toplantısı, ister iş sonrası küçük bir mola… Tatlı sohbetler eşliğinde dilim dilim lezzetler. Kısaca tadına doyulmayan çay keyfiniz için Bar Noblesse`deki Çay Büfesi sizleri bekliyor. Çay saati zevkini arkadaş gruplarıyla yaşamak isteyenlere ise özel indirim avantajları sunuluyor.