Bade Deri
Telefon

+90 212 616 37 62

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.badederi.com/

Email

bade@badederi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Merkez Mahallesi Yeşil Zümrüt Sokak No : 5 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Bade Deri

 

Gaziosmanpaşa daki Dericiler

İstanbul Gaziosmanpaşa daki Dericiler

 

Bade Deri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1986'da kurulmuştur. İtalyan teknolojisi ile % 100 hakiki deri kemer ve cüzdanlar üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek teknolojik güncelliğini korumaktadır.

An itibari ile Altınyıldız Network, Bisse, Boyner, Derimod, Divarese Kundura, Efor, Hotiç Kundura, Kemal Tanca Kundura, Kiğılı, Pierre Cardin, Yeşil Kundura, YKM gibi saygın firmaların kemer ve cüzdan üretimini yapmaktayız. Bunun dışında, ürünlerimiz Almanya, İtalya, Norveç, İsveç ve Yunanistan gibi ülkelere ihrac edilmektedir.

Şirketimiz, erkek deri kemeri imalatı konusunda ülkemizin en iddaalı ve en tanınan markası olmuştur. Erkek deri kemer imalat konusunda toptan olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında büyük söz sahibidir.

Üretim tesisimizde 50 elemanımız, 2000 metrekare kapalı alanda çalışmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 350.000 adet kemer, 45.000 adet cüzdandır. Üretim sistemimiz, müşterilerimizden gelecek her türlü talep doğrultusunda modifiye edilmeye hazır durumdadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre firmamız deri, toka ve benzeri aksesuarları yurt dışından da temin edebilmektedir.

Ürün yelpazemizde, siyah desenli kemer, kahverengi el dikişli kemerler, beyaz klasik erkek kemeri, mavi kot kemeri, kırmızı moda kemeri, beyaz spor kemer, siyah ve kahverengi takım elbise ya da pantolon kemeri, bej renkli süet ya da nubuk moda kemer, gümüş tokalı erkek kemer çeşitlerini de barındıran Bade Deri, moda bayan deri kemerleri konusunda şu an için üretim yapmamaktadır.

Bade Deri, başta gelen konfeksiyon, triko ve tekstil aksesuarlarından olan erkek deri kemeri üretiminde göstermiş olduğu titizlik ve kalitesinden ödün vermeyen çalışma sistemiyle her zaman sektöründe zirvede yer almaya devam edecektir.