Azade Hotel
Telefon

Sektör

Otel/Hotel

Web Sitesi

http://www.azadehotel.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mimar Mehmet Ağa Cd. Amiral Tafdil Sok. No:7 Sultanahmet, Fatih

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Azade Hotel

 

 

Sultanahmet teki Otel Hoteller

Fatih Sultanahmet teki Otel Hoteller

 

Sultan Ahmet Camii'ne sadece 100 metre mesafede bulunan Azade Hotel, Arnavut kaldırımlı sessiz bir sokakta, restore edilmiş ahşap bir evde hizmet vermektedir. Bünyesinde sağlıklı yaşam merkezi bulunan otel ayrıca panoramik Boğaz manzaralı bir çatı restoranına ev sahipliği yapmaktadır.

Azade Hotel'in tüm odaları Doğu tarzında bir dekora ve ahşap zeminlere sahiptir. Odaların her biri düz ekran uydu TV, minibar ve ahşap lavabolu özel banyo ile donatılmıştır. Bazı odalar şehir manzaralıdır.

Azade Hotel’deki spa merkezinde masaj terapilerinin yanı sıra Türk hamamı ve saunadan yararlanabilirsiniz. Konuklar, şımartıcı bir uygulamanın ardından Marmara Denizi'nin ve İstanbul silüetinin güzel manzarasını sunan sahip çatı terasında güneşlenebilirler.

Açık terasta veya yemek salonunda her gün zengin bir kahvaltı servis edilmektedir. Restoran öğle ve akşam yemekleri için gün boyu açıktır, bar ise akşamları geç saatlere kadar içkiler ile hizmet vermektedir.

Sultanahmet semtinde merkezi bir konuma sahip olan Hotel Azade, Ayasofya'ya ve Topkapı Sarayı'na 300 metre mesafededir. Çevresinde çok sayıda restoran bulunan tesis, havaalanı servisi de sağlamaktadır.