Avcılar Anadolu Hastanesi
Telefon

0 212 690 23 53

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://avcilar.anadoluhastaneleri.com/

Email

info@avcilaranadolu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok. No:1/3 Parseller Avcılar / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Avcılar Anadolu Hastanesi

 
 

Mustafa Kemal Paşa Mahellesi ndeki Hastaneler

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ndeki  Hastaneler

 

Anadolu Hastaneleri’nin temelleri Sayın Dr. Hayati Arkaz tarafından Avcılar’ın ilk özel kliniği olan Özel Anadolu Kliniği’nin 1988 yılında kurulması ile atılmıştır. 1991 yılında bünyesinde barındırdığı detaylı görüntüleme merkezi, bebek ve yetişkin yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, doğumhaneler ve biyokimya laboratuvar hizmetleri ile faaliyetlerine başlamış olan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, Avcılar bölgesine yapılan ilk özel sermayeli sağlık yatırımı olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biri olma sıfatıyla özel hastanecilik sektörüne öncülük etmiştir.
İlerleyen yıllarda hizmet ağı İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde kurulan hastaneler, poliklinikler ve diyaliz merkezleri ile genişletilmiş olan Anadolu Hastaneleri Silivri, Çanakkale, Zonguldak ve Çorlu’nun ilk tam teşekküllü özel hastanelerini faaliyete geçirerek sağlık alanında öncü yatırımlarına devam etmiş ve Türkiye’nin en eski ve köklü sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Sağlık alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip bir kurum olan Anadolu Hastaneleri tüm branşlarda hizmet vermeye devam ederken sektöre yön verecek yeni yatırımlarını sürdürmektedir. Tamamlandığında 56.000 m2 kapalı alanı ve 500 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel hastanesi unvanına sahip olacak “Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi’’ Tüp Bebek, Organ Nakli, KVC, Diyaliz, Onkoloji ve tüm diğer branşlarla hizmet vermeye başlayacaktır.
Anadolu Hastaneleri Türkiye’nin sağlık alanında artan kaliteli ve güvenilir hizmet ihtiyacının karşılanabilmesi ve halkımızın teknolojik gelişmelerden daha çok faydalanabilmesi için hızla büyüyen sağlık sektöründe kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak yoluna devam edecektir.