As Erdoğan Deri - Beyazıt
Telefon

0 212 517 09 74

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.erdoganderi.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mimar Kemalettin Mah. Küçük Haydar Efendi Sk. No: 8/1 34126 Beyazıt/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

As Erdoğan Deri 

 

Beyazıt taki Dericiler

Fatih Beyazıt taki Dericiler

 

1998 yılında Balıkesir/Gönen’de kurulan firma, Gönen’de bulunan 5000 m2 kapalı, 2000 m2 açık entegre deri üretim tesislerine, Zeytinburnu’nda bulunan satış mağazası ve ayakkabı-bot üretim tesisine sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi daima ön planda tutan firma, 12 yıllık teknolojisi ve tecrübesini birleştirip; deri sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak faaliyetlerine güçlü atılımları ile devam etmektedir.

Ayakkabı imalatçılarının isteklerine hızlı ve kaliteli çözümler sunan firma; bu sektöre yönelik konçluk, botluk, astarlık kürk üretimi yapmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda kendi ayakkabı-bot üretiminde de kullanılmaktadır. Üretilen bütün botlarda kendi kürklerini kullanan As Erdoğan Deri, bu sayede kaliteyle, en doğru fiyatı birlikte sunuyor.

Firma, Türkiye’de 1998 yılından bu yana Medikal Koyun Postu üretiminde ilk ve tek olma başarısını devam ettirmektedir. Medisa markasıyla üretilip, başta Almanya ve Rusya olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilen Medikal Koyun Postları; firmaya 9 yıl üst üste ihracat ödülleri kazandırmıştır. Bu doğrultuda; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ve kaliteden ödün vermeyerek ihracat hacmini artırarak devam etmektedir.

Deri giyim sektörüne yönelik özgün ürünleri, ayakkabı sanayine yönelik modayı takip eden yenilikçi üretimi, otomotiv sektörüne yönelik polish postları, boya sektörüne yönelik rulo post üretimi, bebekler yaşlılar ve yatağa bağımlı hastalara yönelik Medikal Koyun postu, dünyada UGG diye bilinen kürk bot- ayakkabı- patik üretimi, dekorasyon ürünleri gibi kürke dair birçok alanda faaliyetini sürdüren firma, Gönen’deki entegre deri işleme tesisleri, İstanbul’daki satış mağazası  ve ayakkabı-bot üretim tesisi ile kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.