Artemis Marin Princess Hotel
Telefon

0212 885 90 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://artemismarinprincess.com/

Email

reservation@artemismarinprincess.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

E-5 Karayolu Üzeri Kumburgaz-Büyükçekmece/istanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 
 

Artemis Princess Hotel , bölgenin denize sıfır otelidir. Grand suit, junior suit, standart ve balkonlu olmak üzere toplam 357 odası bulunmaktadır.

İstanbul merkeze 40 km., Atatürk havalimanına 30 km. mesafede olan Artemis Princess hotel kongre ve seminer ağırlıklı hizmet vermektedir. 52 m2’den 920 m2’ye kadar değişik büyüklükte 9 adet toplantı salonu mevcuttur. Salonlar toplantı ve seminerlerin yanı sıra düğün organizasyonları için de kullanılmaktadır. Biri olimpik diğeri ise yarı olimpik iki adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Olimpik havuza inen iki adet kaydırak, SPA merkezinde Türk hamamı, sauna, jakuzi , fıtness centre, bitki banyosu ve solaryum mevcuttur. Değişik masaj teknikleri ile de günün yorgunluğunu atmak mümkündür.   

Değişik bir konsepte sahip olan diskosunda eğlenebilir, iskelesinde, ay ışığında, denizin ortasına yürüyüş yapabilirsiniz.
Otelde Intern
et Cafe mevcut olup sınırsız ve hızlı internet erişimi hem odalarda, hem de genel alanlarda ücretsiz olarak sağlanmaktadır.  Hem tatil hem de toplantılarınızı yapabileceğiniz Artemis Princess Hotel, size İstanbul’a hem yakın hem de şehrin karmaşasından uzak huzur dolu bir dünya sunuyor.