Anı Tur - Optimum AVM
Telefon

0216 664 14 74

Sektör

Turizm Firmaları

Web Sitesi

http://www.anitur.com.tr/

Email

anitur@anitur.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Optimum Alışveriş Merkezi No: 2-B/14

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Anı Tur Center 

 

Kadıköy deki Tur Firmaları

İstanbul Kadıköy deki Tur Firmaları

1985 yılında kurulan Anı Tur, Türkiye’nin ilk Tur Operatörlerinden olmanın profesyonelliğiyle Yaz ve Kış Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kongre ve Fuar Organizasyonları, Toplantı ve Seminer Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Münferit İş Gezileri ve Kayak Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır. 

Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki acenteleri ve online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı sağlayan acentemiz ayrıca 444 0 264 call center deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını mail-order sistemiyle birebir gerçekleştirebilmektedir.

Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız Başarının Detaylarda Gizli Olduğuna İnanmıştır ve deneyimli, profesyonel Müşteri İlişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.