Al Jamal Badawii
Telefon

0212 236 50 17

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

http://www.capamarka.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Süleyman Seba cad. no 42-46 Akaretler Sıraevler

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Al Jamal Badawii Gece Kulübü

 

Akaretler deki Gece Kulüpleri

Beşiktaş Akaretler deki Gece Kulüpleri

 

Her odası farklı renklerle bezenmiş bu iç gıcıklayıcı mekanda, kendinizi çöl saraylarında misafir gibi hissedeceksiniz. Yumuşak minderlere, sedirlere oturacak çevrenizde dans eden renklerle, turkuazlarla, bakırlarla, morlarla ruhunuz kah coşacak kah huzuru bulacak.

Bazen uzanıp masa üzerindeki abajuru yakacaksınız. Lübnan’ın o nadide taşlarıyla süslenmiş lambanızın ışığında fark edeceksiniz ki masa örtülerinden tüm aksesuarlara kadar her şey ama her şey bizzat o ülkelerden itinayla seçilmiş ve sizlerin beğenilerine sunulmuş.

Kış bahçemiz yeni dekoruyla sizi yine ayartacak ve baştan çıkaracak. Sigara bahçeniz olarak da kullanabileceksiniz.İstanbul’un ihtiyacı olan en büyük ve dekorasyonu ile göz kamaşatıran sigara bahçesinde sosyalleşebilecek ve arkanızda beliren oryantellerle gecenizin keyfini çıkaracaksınız. Korkmayın yine hep birlikte aynı mekan içindeyiz. DJ’niz çaldığı her türlü şarkı kulaklarınıza ulaşacak.

Pırıltılı dekorlarda, ipeksi kumaşlar içine gömülüp gönlünüzden ne geçerse yiyip içeceksiniz…
Bunlar, Orta Doğu’nun kendine has lezzetlerinin buluştuğu şehvetli tatlılar, damak zevkinin en yaratıcı yemek ve mezeleri de olabilir veya Şef’imiz Gazi Ateş ve Bilal Ateş’in sınırsız muhayyilesi ile harmanlanan, dönerli humus, falafel, tabbule, oryantal lokum ve sayısız meze çeşidi de…

Al Jamal, özel geceler ve kutlamalar için de vazgeçilmez konumunu koruyacak. VIP odalar kapatılarak, doğum günlerinizi, bekarlığa vedalarınızı unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmek imkanı hala elinizde.

Jemal’in aslen eski bir Bedivi olduğunu söylemiş miydik? Değilse bile şimdi artık biliyorsunuz… Jemal ve Leyla’sı her gece sizleri bekleyecek… Dudaklarında bir sevda şarkısı, gözlerinde pırıltılı bir heyecanla.

Dedik ya, Al Jamal İstanbul denen bu uçsuz bucaksız çölde artık Bedevi olmayı seçti. Dostlar sordu neden? Neden “Çapamarka’nın mekanlarında hep ayrı ve şaşırtıcı tema’lar oluyor?” Yanıtı basit aslında; Ruhlarını koruyan iki göçebedir onlar. Tıpkı Bedeviler gibi, özgür, fütursuz ve cesur…

Al Jamal Bedawi artık Joke Perestroyka’da… Yani Che Guevera’ların, Gorboçov’ların yerini alıyor. Düşünürseniz hepsi bir devrim aslında. Şimdi Perestroyka’da, onların yerine, Al Jamal’ın Arap çöllerinden gelen özgürlük rüzgarı esecek…