Airport Avm
Telefon

0212 465 85 75

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.airportavm.com.tr

Email

info@airportavm.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

LONDRA ASFALTI KULELİ MEVKİİ E-5 KARAYOLU ÜZERİ BAKIRKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Airport Alışveriş Merkezi

 

Bakırköy'deki avmler

Bakırköy Merkez'deki avmler

 

Bakırköy ve Ataköy sakinleri İstanbul’un en havalı ve modern alışveriş merkezine sahip oldu. İstanbul’un “Havacılık” temalı ilk ve tek alışveriş merkezi“Airport Alışveriş Merkezi” Ataköy’de 28 Mayıs 2008 tarihinde kapılarını açtı…

 

Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi konut alanlarının merkezinde, Atatürk Havaalanı, Dünya Ticaret Merkezi ve CNR gibi pek çok iş merkezinin yer aldığı önemli bir lokasyonda hizmet veren Airport Alışveriş Merkezi yılda 8 milyon kişiye hizmet veriyor.


Türkiye’de ve Dünya’da toplam 40 ülkede hizmet veren Alman Şirketi Bilfinger Berger’in hizmet kalitesi çatısı altında ve güvencesinde yer alanAirport Alışveriş Merkezi’nin yönetimi HSG Türkiye ve EPM ASSETIS Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. Airport Alışveriş Merkezi Proje Yatırımcısı ise 40 yıllık ticari geçmişe sahip olan Londra Camping’in kurucuları “Döğme” ailesi…

 

Dünya Markalarının Yer Aldığı 120 Mağaza…
Bakırköy ve Ataköy sakinleri ve gençlerinin yeni buluşma noktası olan Airport AVM toplam 6 kattan ve 2 kontrol kulesinden oluşuyor. Hava alanı ve kontrol kulelerini çağrıştıran ferah ve gün ışığı alan modern mimari tasarımıyla dikkat çeken alışveriş merkezi; 81.000 m2 kapalı alana, 32.000 m2 ticari alana sahip. Alışveriş Merkezinde 3500 m2’lik alana sahip bahçe aksesuarlarından beyaz eşyaya kadar evinizin ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğiniz süper marketi, teknolojiyi yakından takip edenler için 800m2 alana sahip aradığınız her şeyi bulabileceğiniz elektronik marketi, Dünya’da ve Türkiye’de önde gelen 120 mağazası, yüzlerce markasıyla ziyaretçilerine hoşça vakit geçirmeyi vaat ediyor.

 

Dört dörtlük eğlence merkezi… Airport Alışveriş Merkezi…
Airport Alışveriş Merkezi, standart bilinen sıradan alışveriş merkezleri dışında size, ailenizle beraber hoşça vakit geçirebileceğiz unutulmaz dakikalar sunuyor. Özel ses sistemleri ile donatılmış, yüksek görüntü kalitesine sahip, özel tasarlanmış ergonomik koltuklarıyla klimalı 6 sinema salonu, 12 hatlı şık ve konforlu bowling salonu, çocuklarınızla beraber hoşça vakit geçirebileceğiniz 2500 m2’lik çocuk eğlence merkezi, buzla dans etmek isteyenler, buzun sıcaklığına gönül verenler ve meraklıları için özel akademik eğitici kadrosuyla birlikte 600 m2’lik buz pisti, Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin, leziz örneklerin yer aldığı 2bin kişilik oturma kapasiteli fast food alanı ve 1.600 araçlık ücretsiz otopark alanıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor.