Addres İstanbul Avm
Telefon

0212 320 62 62

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.addresistanbul.com

Email

info@addresistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Şişli Halide Edip Adıvar Bulvarı ŞİŞLİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Addres İstanbul Avm

 

Şişli'deki avmler

Şişli Merkez'deki avmler

 

addresistanbul ev dekorasyonunda Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş merkezi.Yerli ve yabancı lider markaları aynı çatı altında toplayan addresistanbul, yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyen dekorasyon tutkunlarına keyifli bir atmosferin kapılarını açıyor.
 


Ev dekorayonuyla ilgili trendleri keşfederek yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi addresistanbul, konsept mağazacılık anlayışıyla ziyaretçilerine büyülü bir atmosferin kapılarını açıyor. 12,300 metrekare üzerine kurulu alanda, yerli ve yabancı birçok lider mağazayı ve yüzlerce markayı buluşturan addresistanbul, evinizin dekorasyonunu bir gün içinde tamamlayabileceğiniz benzersiz bir alışveriş merkezi. Dünyaca ünlü trendsetter dergisi Wallpaper’ın dünya çapında perakendecilik anlayışını yeniden tanımlayan marka olarak üçüncü sıraya yerleştirdiği addresistanbul, bir alışveriş merkeziden beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Açıldığı günden bu yana sayısız organizasyonlara ev sahipliği yapan addresistanbul, yeni nesil dekorasyon anlayışının yaygınlaşmasında büyük rol oynuyor.

 

Ziyaretçilerine dingin sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapıyormuş hissini yaşatan addresistanbul’da dekorasyon eksiklerini tamamladıktan sonra Kitchenette’de bir kahve molası verebilir, Pazar günü canlı müziğin eşlik ettiği sıcak mekanda dostlarınızla alışveriş molasında buluşabilirsiniz. Addresistanbul’da Dekorasyon sektörüne yeni bir soluk kazandıran büyülü platformda görsel zenginliği ile göz dolduran binlerce aksesuar yer alıyor. Mutfaktan banyoya, yatak odasından yer kaplamasına, ev tekstilinden aksesuara kadar evinizin tüm ihtiyacını bulabileceğiniz alışveriş merkezinde ev dekorasyonuna dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.