Burç Bilgileri

TERAZİ Burcunun Özellikleri


Terazi burcunda olanların en belirgin özellikleri nelerdir? Bu burcun uğurlu günü hangi gündür? Astrolog Nuray Sayarı, Terazileri tüm Terazi burcuyönleri ile iamistanbul.tv'ye anlatıyor.

TERAZİ Kadınları


Bu burçdan doğan kadınların eşsiz sayılabileceklerini söylemekle işe başlayalım. Venüsün etkilediği bu çok cazibeli, hoş, güzel kadın tam anlamıyla da bir "Dişi" dir. Özellikle aşk konusunda başka burçdan olan tipler bu kadınla kolay kolay ölçüşemezler. Terazi burcundan doğan kadın güzel olsun olmasın daima cazibelidir. O kendi çekiciliğinin farkındadır. Siz terazi burcunda doğan bir kadını seviyorsanız bazı noktalarda çok dikkatli davranmak zorundasınız. Çünkü bu kadının ilgisini çekseniz bile etrafınızda sizin gibi çok erkek olacaktır. Ona hayran olduğunuzu sık sık ve değişik şekillerde açıklamalısınız.

TERAZİ Erkekleri


Terazi Burcundan doğan erkeklerin çok üstün tarafları buluan kimseler olduğunu tahmin edersiniz tabii. Bu burçdan doğan erkek zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hoş bir tiptir.

terazi burcu

Grubu : Hava
Uğurlu Günü : Cuma
Uğurlu Taşı :  Opal
Uğurlu Sayısı : 6
Renkleri : Açık pembe, açık mavi, turkuaz, bütün pastaller
Çiçekleri : Unutma beni, pembe krizantem, pembe gül
Kokuları :  Gardenya, yasemin, orkide
Müzik : Romantik parçalar
En Belirgin Özelliği : Saygı
En Büyük İdeali : Mükemmel dostluk
En Büyük Hatası : Kendini beğenme
En Büyük Arzusu :  Değerinizin anlaşılması

 

TERAZİ Burcu Olan Ünlüler

Tarkan, Hülya Avşar, Sergen Yalçın, Catherine Deneuve, Marcello Mastroianni, Care Otis, Feridun Düzağaç, Nil Karaibrahimgil, Sumru Yavrucuk, William Faulkner, Gywyneth Paltrow, Tarık Akan, Nurseli İdiz, Özkan Uğur, Rahmi Koç, Turgut Özal, İsmet İnönü, Ang Lee, Elizabeth Shue, Eminem, John Cusack, Kate Winslet, Matt Damon, Monica Belluci, Susan Sarandon, Sylvia Cristel, Tim Robbins, Ebru Gündeş.