The Blues Brothersİzlenme Sayısı 518

The Blues Brothers

The Blues Brothers (Cazcı Kardeşler) filmlerinin unutulmaz şarkıları ‘Sweet Home Chicago’, ‘Do You Love Me?’, ‘Peter Gunn’, ‘Dragnet’ ve ‘Rawhide’ gibi belleklere kazınmış daha pek çok nostaljik şarkı, Brad Henshaw ve Daniel Fletcher'ın yorumuyla 5-9 Mart tarihleri arasında saat 21:00'da TİM Show Center'da sevenleriyle buluşuyor.

 

Blues Brothers’ın İngilizler tarafından hayata geçirilen son West End versiyonu Blues Brothers Approved da olay yaratmaya devam ediyor. Dan Akroyd ve 1982’de kaybettiğimiz John Belushi’nin eşi Judith Belushi’nin telif izni ve gözetimiyle sahnelenen şov; ABD, Brezilya, İngiltere, Almanya, Avusturya, Slovenya, Danimarka, İsveç, Norveç, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un ardından İstanbul seyircisinin karşısına çıkıyor.

 

Blues Brothers’ın bu yeni West End versiyonunda, Birmingham’lı İngiliz yapımcı, yönetmen ve vokalist Brad Henshaw ukala Jake Blues’u, Daniel Fletcher da uysal Elwood Blues’u canlandırıyor. İkili, güneş gözlükleri, beyaz çorapları, siyah takım elbiseleri ve "Rat Pack" şapkalarıyla, "bluesman" ve "punk gangster" tiplemelerinin ilginç karışımını Chicago manzaralı dekorlu sahnede enerjisi bitip tükenmeyen bir şovla sergiliyorlar.

The Blues Brothers ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :