Tesettür Modasıİzlenme Sayısı 3441

Tesettür Modası

İslami kurallara göre yaşamayı kendine ilke edinmiş ve bu kurallar çerçevesinde yaşamaya özen gösteren bayanların kıyafet seçiminde de bazı kurallara özen gösterdiği biliniyor.

Tesettur ModasıTesettür giyime ilginin artmasıyla birlikte artık modaya da yön verir hale gelmiştir. Tesettür giyimde trençkotlar, pardösüler, elbiseler, etekler, tunikler, pantolonlar ve baş örtüleri son yıllarda moda renk ve desenlerden üretilmektedir. Günümüzde ciddi bir sektör haline gelen tesettür giyimi, göz alıcı kıyafet ve aksesuarlarla kadınların ilgisini çekmiştir.
Tesettür kıyafetleri tercih eden kadınların bir çoğu tesettür modasını da takip etmektedir. Tesettür modasına yön veren giyim mağazalarından biri olan JaaDe Giyim, tesettür giyime öncülük eden firmalar arasında yer alıyor.
 
 Birbirinden özel tasarımları ile hanımlara seçkin abiye, trençkotlar, pardösüler, elbiseler, etekler, tunikler, pantolonlar ve baş örtüleri seçenekleri sunan JaaDe Giyim, özellikle rahat  kumaşları ve bol kesim modelleriyle dikkat çekiyor.
 
Tesettür giyimde tercih edilen modeller neler? Tesettürlerde bu yıl moda renkler neler? Başörtüsü kombinasyonunda nelere dikkat edilmesi gerekir? Özel bir davet ya da protokolde yer alan hanımlar için kıyafet seçimi nasıl olmalı? Tesettür giyim ve modası hakkında merak edilenler iamistanbul.tv’de.
Tesettür Modası ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :