Tesettür Giyimde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?İzlenme Sayısı 13326

Tesettür Giyimde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Tesettür giyimde ve elbiselerde renk uyumu

Jaade Tesettür Giyim Tasarımcısı Saadet Üstüner aynı zamanda markanın sahibi olarak "Tesettür Giyimde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?" sorusunu iamistanbul.tv takipçileri için videomuzda cevaplıyor.

Tesettür giyimde renk uyumu nasıl olmalı? Moda olan her renk tesettür giyimde kullanılabilir mi? Kadınlar, canlı renkler ne ölçüde kullanabilir? Tesettürlü genç kızlar için moda olan  renkler farklı mı? Tesettür giyim ve renk seçimleri ile ilgili tüm merak edilenler iamistanbul.tv'de.

İslami kurallara göre yaşamayı kendine ilke edinmiş ve bu kurallar çerçevesinde yaşamaya özen gösteren bayanların giyim konusunda da dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunuyor.
Tesettür giyime ilginin artmasıyla birlikte artık modaya da yön verir hale gelmiştir. Tesettür giyimde trençkotlar, pardösüler, elbiseler, etekler, tunikler, pantolonlar ve baş örtüleri son yıllarda moda renk ve desenlerden üretilmektedir. Günümüzde ciddi bir sektör haline gelen tesettür giyimi, göz alıcı kıyafet ve aksesuarlarla kadınların ilgisini çekmiştir.

 

 

 

 

uzun-katli-kesim-teknigi       gelinlik-magazalari

Tesettür Giyimde Renk Uyumu Nasıl Olmalı? ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :