Tesettür Giyimİzlenme Sayısı 10240

Tesettür Giyim

Jaade Tesettür Giyim Tasarımcısı Saadet Üstüner aynı zamanda markanın sahibi olarak "Tesettür Giyim" hakkında herşeyi iamistanbul.tv takipçileri için videomuzda cevaplıyor.

Tesettür giyimde tercih edilen modeller neler? Tesettürlerde bu yıl moda renkler neler? Başörtüsü kombinasyonunda nelere dikkat edilmesi gerekir? Özel bir davet ya da protokolde yer alan hanımlar için kıyafet seçimi nasıl olmalı? Tesettür giyim ve modası hakkında merak edilenler iamistanbul.tv’de.

Tesettür giyiminde en önemli unsurlardan biri başörtüsüdürİslami kurallara göre yaşamayı kendine ilke edinmiş ve bu kurallar çerçevesinde yaşamaya özen gösteren bayanların kıyafet seçiminde de bazı kurallara özen gösterdiği biliniyor.

Tesettür giyime ilginin artmasıyla birlikte artık modaya da yön verir hale gelmiştir. Tesettür giyimde trençkotlar, pardösüler, elbiseler, etekler, tunikler, pantolonlar ve baş örtüleri son yıllarda moda renk ve desenlerden üretilmektedir. Günümüzde ciddi bir sektör haline gelen tesettür giyimi, göz alıcı kıyafet ve aksesuarlarla kadınların ilgisini çekmiştir.
Tesettür kıyafetleri tercih eden kadınların bir çoğu tesettür modasını da takip etmektedir. Tesettür modasına yön veren giyim mağazalarından biri olan Jaade Giyimtesettür giyime öncülük eden firmalar arasında yer alıyor.

Birbirinden özel tasarımları ile hanımlara seçkin abiye, trençkotlar, pardösüler, elbiseler, etekler, tunikler, pantolonlar ve baş örtüleri seçenekleri sunan Jaade Tesettür Giyim, özellikle rahat  kumaşları ve bol kesim modelleriyle dikkat çekiyor.      
 

ÜMİT DEMİR İLE MAKYAJ SIRLARI İÇİN TIKLAYIN

Tesettür Giyim ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :