Nuray Sayarı: "Boğalar Kararlılık Zamanı !"İzlenme Sayısı 1406

Nuray Sayarı: "Boğalar Kararlılık Zamanı !"


Bu ay durup gelecekte ne yapmak istediğinizi düşünmeli ve gerekli planları yapmalısınız. Bugünlerde kısa vadeli ve geçici çözümler yerine size uzun vadede yarar sağlayacak planlar ve programlarla vakit geçirmelisiniz. Venüs ve Mars’ın Jüpiter ile karşılaşacakları 1 Aralık tarihinde her yer ve şeyde aşırıya kaçma olasılığınız var. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu konularda miktardan çok kaliteye önem vererek dengeyi sağlayabilirsiniz. Duygusallığınızın mantığınızı bulandırdığı bugün sizin için sağlıksız kişilerle görüşmemeli ve sağlıksız uğraşlarda bulunmamalısınız.

15 Aralık tarihinde inanç ve heyecanınız sizi bakir denizlere yöneltebilir. 
 
16 Aralık tarihinde ise aşk veya para konusunda anlamsız veya uygulanması imkânsız kararlar alabilirsiniz. Ufuklarınızı genişleterek kazanacağınız güç hayallerinizin mantığınız önüne geçtiği hallerde bile sizin kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.
 
21 Aralık tarihindeki en kısa günde Güneş’in Oğlak Dönencesi’ne girişi sizin daha anlamlı kararlar alarak önümüzdeki yıla hazırlanmanıza neden olacak. Bu süreçte kararlılık ve disiplin, kariyerinizde ilerlemenizi ve özel yaşamınızda mutluluğu sağlayacak. Bu süreçte ayrıca hayaller ile gerçekler arasındaki dengeyi beklentilerinizi yöneterek sağlayabilirsiniz. 
 
22 Aralık’ta sevimli Venüs’ün muzip Jüpiter ile zıt konumda oluşu sizin daha fazla ilgi, takdir ve sevgi istemenize neden olacaktır. Ancak kısa sürede yaşamdan alacağınız zevkler sizin yaptıklarınızın uzun vadeli sonuçları görmenizi önleyebilir. Çok ileriye gitmediğiniz ve sınırlarınızı zorlamadığınız sürece tipik bir Boğa gibi yaşamdan çok zevk alabilirsiniz.
 
 
 
 

Tüm Videolar

Nuray Sayarı: "Boğalar Kararlılık Zamanı !" ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :