Mobilya Kentiİzlenme Sayısı 1831

Mobilya Kenti

Evinize, ofisinize ya da herhangi bir yaşam mekanınıza mobilya seçmeden önce uğrayacağınız ilk adres Masko Mobilya Kenti olsun.

maskoHerkes evinin birbirinden şık mobilyalarla döşenmiş olmasını ister. Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, mobilyada sunduğu farklı seçenekler ile evinizde ya da iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz pek çok mobilyayı sizlerle buluşturuyor. Kullanışlı ve modern tasarımlı mobilyaları ile kanepeden koltuğa, bazadan genç odalarına, bebek odalarından yatak odalarına ve yemek odalarına kadar her türde mobilyayı farklı hizmetler eşliğinde ziyaretçilerine sunuyor.

19 Mart 1984 tarihinde 13 kurucu ortak tarafından kurulan ve kısaca MASKO olarak anılan “S.S. Masko İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi” İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak tanımlanan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin hemen yanında, 778 mağazadan oluşan, bir MOBİLYA KENTİ'dir.

390.000 metrekare toplam arazisi ve 610 ortağı bulunan Masko’nun hedefi; sadece yerli tüketiciye değil, bugünkü ihracat kapasitesini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir Mobilya Merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı  katma değeri maksimum oranda arttırmaktır.

Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden  fiyatları ile zengin  mobilya çeşidinin  yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.

MASKO MOBİLYA KENTİNDE, futbol, basketbol  sahaları, lokantalar, büfeler ve cami bulunmakta, kolay otopark imkanının yanı sıra  yemyeşil açık  alanlar, mobilyadinlenme parkları da oluşturulmuş, hem siteyi ziyaret edenlerin hem de tüm çalışanların gönül rahatlığı ve huzur içinde bulunması sağlanmıştır. Masko’nun yöneticilerinin kültür ve sanata verdiği önemle, dünyaca ünlü sanatçıların resitaller verdiği, sergilerin açıldığı çok amaçlı toplantı ve konferans salonu da bulunmaktadır.

Güleryüzü ile MASKO MOBİLYA KENTİ, çağdaş mobilya kenti olmasının yanı sıra hoşgörülü, anlayışlı ve medeni tüm çalışanları ile yarınlarından emin.

İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E6 Gişeler Yanı, MASKO Mobilya Kenti, İkitelli - İstanbul
Telefon: 444 1 675
Fax: 0 212 675 00 17
Mail: info@masko.com.tr
Web: http://www.masko.com.tr

İSTANBUL MOBİLYA - DEKORASYON

İSTANBUL EV TEKSTİL MAĞAZALARI

AHŞAP MOBİLYA BAKIMI NASIL YAPILIR?

Mobilya Kenti ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :