İstanbul'da Hangi İlçede Kaç Tane Hastane Var?İzlenme Sayısı 8018

İstanbul'da Hangi İlçede Kaç Tane Hastane Var?

iamistanbul.tv 39 ilçede bulunan tüm sektörleri videolu ve yazılı olarak sunabilen rakipsiz tek sitedir.

doktoriamistanbul.tv, merkez görevi yapan tek videolu tanıtım portalıdır. 39 ilçenin tanıtım videoları, belediye başkanlarıyla röportajlar ilçelerdeki tarihi mekânlar, güncel haberler, kültür sanat, tiyatro, sinema, sergi, yeme içme, bar, cafe, restoran, hastane, kreş, anaokulu, fabrika, sağlık, konaklama (oteller,pansiyonlar), hava ve yol durumu ile tek tek videolu ve yazılı olarak sunabilen, rakipsiz tek TV temalı tanıtım sitesidir. İlçe ilçe tüm sektörleri ve mekânları kolaylıkla izleyebileceğiniz ve bilgi sahibi olabileceğiniz şehir odaklı, videolu İstanbul portalıdır.

iamistanbul.tv olarak bir ilke imza atarak, profesyonel ve kaliteli bir çalışma sunuyoruz, Reklam ve tanıtımın en kolay yolunu ayağınıza getiriyoruz. www.iamistanbul.tv da yerinizi alarak sizlere tanıtım fırsatı sağlıyoruz.

 www.iamistanbul.tv  ilçe ilçe hastane listesi dışında, bir hastanenin ismi arama motoruna yazıldığında üst sırada yer alacak ve hastanelerin dünden bugüne gelişen sağlık hizmetlerini www.iamistanbul.tv’de reklam tanıtım ve haber olarak tüm kesimlere rahatlıkla ulaşacaktır.

 iamistanbul.tv'den acil yardım projesi

iamistanbul.tv'de bir yenilik daha 39 ilçemizde bulunan toplam 531 hastaneyi ilçelerine ve sağlık bölümlerine göre ayırdık. Sağlığınızla ilgili her şeyi detaylı bir şekilde kolayca bulabileceksiniz.

Acil durumlarda bulunduğunuz yere en yakın hastaneleri öğrenmek istediğinizde, gitmek istediğiniz hastanenin iletişim bilgilerine ulaşmak istediğinizde, hastalığınızla ilgili en iyi tedaviyi bulmak istediğinizde gerekli her şeyin elinizin altında olmasını sağlayan 1 numaralı adres I am İstanbul.com Hangi hastane nasıl hizmet veriyor, hangi teknolojiyi kullanıyor, hastane içinde hangi bölümler bulunuyor, doktor bilgileri, doktorlardan röportajlar, hastanedeki oda sayısı, ameliyathane sayısı,   odaların konforu, hastanenin fiziki yapısı ve bir çok bilgiyi  video ve yazılı bilgi olarak hizmetinize sunduk. Bir hastane hakkında öğrenmek istediğiniz bütün bilgelere ulaşmak I am İstanbul.com artık çok kolay.

iamistanbul.tv'de kolayca bulabileceğiniz hastane bölümleri:                                            

 Acil tıp ve ilkyardım - Kalp damar cerrahisi - Beyin cerrahisi - Kardiyoloji - Biyokimya - Ortapedi ve Travmatoloji - Çocuk cerrahisi - Radyoloji 

 Çocuk hastalıkları - Üroloji - Nefroloji - genel cerrahi - Kadın hastalıkları ve Doğum - Ağız ve Diş sağlığı - Kulak Burun ve Boğaz - Dahiliye

 Gastroenteroloji ve Endoskopi - Hepatoloji ve Karaciğer hastalıkları - Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon hastalıkları - Romatoloji - Hematoloji

 Medikal Onkoloji - Endokrinoloji - Sağlıklı zayıflama

 Kendini tanıtmak isteyen hastaneler için www.ıamistanbul.tv‘ye düşen görevler:

Hastane tanıtım filmi (reklam) 10 veya 20 dakika arası hastane

Hastanenin konumu

Kullandığı teknolojinin detayı

Hastane odalarının çekimi

Hastane müdürü ile röportaj

Doktorlarla röportaj

Doktorların tanıtımı

12 ve 20 saniye arasında kısaltılan tanıtım videosunu TV de yayınlayabilme 

Hastane iç ve dış çekim

 

iamistanbul.tv TEKNİK

Arama motorunda ön sırada çıkma

Çekilecek tanıtım videosunda 1 sene boyunca I am İstanbul’da ve hastane sitesinde yayınlama

Hastanenin isteğine bağlı animasyon efekti hazırlama

Hastane isteğine göre başka dillerde seslendirme

Ülkemizde kendini kanıtlamış yönetmenler, profesyonel kameramanlar, ışık, ses ekibi,

seslendirme, müzik   

Çekimlerimiz en son teknoloji HD sistemle yapılmaktadır.

Görüntü, ses, ışık kalitesi uluslar arası seviyededir.

I am İstanbul haber bölümünde hastanelerle ilgili güncel haberlerin reklamı

 

ACIBADEM HASTANESİ

JİNEMED HASTANESİ

FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ

İLÇE İLÇE ÖZEL HASTANELER

 

İstanbul'da Hangi İlçede Kaç Tane Hastane Var? ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :