Formax Sağlık - Güzellik ve Estetik Merkeziİzlenme Sayısı 3340

Formax Sağlık - Güzellik ve Estetik Merkezi

 "Sağlınız İçin Herşey ve Daha Fazlası" sloganıyla yola çıkan Özel Formax Sağlık Polikliniği, kendine özen gösterenlerin Eyüp'te ki adresi. Uzman kadrosu ile cilt ve vücut bakımında fark yaratan firma, yaz mevsimini kusursuz karşılamak isteyenler için çeşitli yöntemler sunuyor.

Özel Formax SaFormaxğlık Polikliniği, güzellik, estetik ve beslenme danışmanlığı hizmetlerini, insan sağlığı ve güvenliği ilkesi ile dünyadaki gelişmeleri takip ederek yüksek kalitede sunmayı ve paylaşmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir. Merkezin vizyonu, misyonunu yeni bilgi ve teknolojiler ışığında bilimsellikten uzaklaşmadan geliştirmektir. 

Anesteziyoloji ve Medikal Estetik Uzmanı Doktor Demet Aşkın ile Beslenme ve Diyet Uzmanı Nüket Aksakal Bağışgil tarafından kurulan Özel Formax Sağlık Polikliniği, "Sağlınız İçin Herşey ve Daha Fazlası" sloganıyla hareket etmektedir.

Eyüp'te bulunan sağlık merkezinin İstanbullulara sunduğu hizmetlerden bazıları şunlar;Cilt ve Vücut Analizi, Gıda Analizi, Botox, Dolgu, Anti Aging Tedavileri, PRP Uygulaması, N-Lite Lazer, Varis Tedavileri, Leke Tedavisi, Mezoterapi Uygulaması, Lazer Epilasyon, Beslenme Tedavileri ve Zayıflama, Eve Teslim Diyet Paketi, Slim-Up, Vibrasyon, Ultrasound, VelaShape 2, Oxigeno, Vitaminoterapi, Yüz ve Vücut Bakımları, Kalıcı Makyaj

 

 Göktürk Cd. A Blok Florance Nightingale Üstü No:11 Kat:2

GÖKTÜRK - KEMERBURGAZ - EYÜP / İSTANBUL

 

Tel:+90 212 322 61 80 - 81 - 82


Faks:+90 212 322 61 83

 info@formaxsaglik.com
 

 

Formax Sağlık - Güzellik ve Estetik Merkezi ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :