Avrupa Yakasındaki Özel Hastanelerİzlenme Sayısı 5261

Avrupa Yakasındaki Özel Hastaneler

GAYRETTEPE FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ

Gayrettepe Florence NightingaleTürk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, odalarında konfor ve fonksiyonelliği bir arada sunmaktadır. Uzman ekibi ve eşine az rastlanan teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda tüm dünyaya duyurmayı başaran bir sağlık kurumudur.
Sağlık konularında yaşanan sorunların giderilmesine temelden çözüm getiren iddialı bir hizmet anlayışı ile faaliyete başlayan Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, en iyi sağlık hizmetini en son teknoloji desteğinde Florence Nightingale tecrübesiyle sunmaya devam etme ilkesini benimsemiştir.

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi, acil destek servis imkanları ve tam donanımlı poliklinikleriyle insanlarımızın güvenini kazanmış bir kurum olarak, sağlık örgütlenmesinin mükemmel bir örneğidir.
Gerçekleştirdiğimiz ileri teknoloji transferi ve gelişmiş olanaklarımız, yurtdışında hizmet veren bir çok değerli doktor ve tıp uzmanımızın hizmetlerini ülkemize de yansıtabilecekleri ortamı sağlamıştır.
Sektöründe öncü olma niteliğini sürdürmek için sürekli yeni projeler üreten Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, uluslararası araştırma kuruluşlarında hazırlanan raporlarda yeterlilik düzeyi en üst sıralarda yer alan sağlık kuruluşları arasındadır.

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, odalarında konfor ve fonksiyonelliği bir arada sunmaktadır. Özel olarak tasarlanan ve 3 tipe ayrılmış odaların tümünde yataklar ergonomik ve ortopediktir. Uydu yayınlı TV, telefon, özel banyo ve tuvaletin yanı sıra hemşire çağrı sistemi ve oda hizmetleri, tedavi süresince hasta konforunu tamamlayan özelliklerdir.

iamistanbul.tv sayesinde İstanbul, Türkiye ve yurtdışında yaşayan insanlar İstanbul Avrupa Yakası'ndaki özel hastaneler hakkında artık çok rahat bilgi sahibi olabilecekler. Avrupa Yakası'ndaki hastanelerinin nerede olduğunu, ne tür hizmetler verdiğini, ulaşım adreslerini Iam İstanbul’da 4 dilde yazılı olarak takip ederek videolu olarak izleyebilecekler. Iam İstanbul, 39 ilçede bulunan tüm sektörleri videolu ve yazılı olarak sunabilen rakipsiz tek sitedir.

Kendini tanıtmak, varlığını duyurmak isteyen özel oteller için iamistanbul.tv tek adrestir.

uyku-apne sendromuyoga

Avrupa Yakasındaki Özel Hastaneler ile ilgili Yorum Yazın

Adınız : E-Mail Adresiniz :