PRONAİL METROCİTY AVM

PRONAİL METROCİTY AVM

Telefon
0212 211 02 29
Faks
E-Posta
Adres
Büyükdere Cad. No: 34330 - 3 Kat:1 Levent İstanbul

PRONAİL METROCİTY AVM Hakkında

PRONAİL METROCİTY AVM

 

Levent'teki güzellik salonları

Beşiktaş - Levent'teki güzellik salonları

 

ProNail Güzellik Merkezi Marka Danışmanı Banu Zeren ProNail hakkında bilinmeyenleri iamistanbul.tv takipçileri için anlattı.

 

Zeren Proffesional, 89 ülkede var olan 35 yıllık deneyimiyle Amerika'nın en büyük kişisel bakım markası olan CND'nin Türkiye'deki tek yetkili temsilcisidir. Dünyada 3000'den fazla salonda kullanılan CND ürünleri, ProNail'larla beraber Türkiye'deki salonlarında hizmet vermektedir.

 

Tamamen 100% sterilliği amaç edinen, bunun için de salonlarında kullandığı 'Otoklav' sisteminin manikür - pedikür aletlerinde kullanımını gerçekleştirerek bir ilke imza atan ProNail, verdiği 100% steril sertifikalı hizmetle Hepatit B, Hepatit C, HIV (AİDS) gibi pek çok hayati hastalığın, manikür ve pedikür ile bulaşması riskinin önüne geçmeyi amaçlamaktadır. 'Nanoteknoloji' bakteri önleyici yüzey temizleyicileriyle, sağlıklı ve keyifli el-ayak bakımı anlayışını Türkiye’ye getiren ProNail, hijyene verdiği önemle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

ProNail insan sağlığına duyduğu sorumluluğun simgesi olarak, ProNail CND Akademileri kurmuş ve böylece Türkiye’de bir ilke daha imza atmıştır.