Joke Queen & Hippi Bar /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 352 00 55

Sektör

Hiphop

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akatlar Mayadrom AVM No:41-42-43 Etiler-BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Joke Queen&Hippi Barlar

 

Etiler’de eğlencenin ve lezzetin en önemli lokomotifi olacak olan Joke Queen’in bir diğer ağır topu ise avlunun içine yayılmış durumda olan en sıra dışı barı olan Hippi…

 

Joke Queen, kraliçeler dönemini anımsatan sofistike bir üsluba sahip; göz alıcı varak koltuklar, mankenlerin başındaki avize abajurlar, tavanda yer alan tabak ve çanakların içine yerleştirilmiş ışıklar… Joke Queen, kral ve kraliçenin aşklarını yaşadıkları modernize edilmiş klasik saraylara benziyor. Mekânın bahçesi ise Hippi Queen’in şaşalı dekorasyonuna karşın bir renk cümbüşü içersinde. Renk renk koltuklar, berjerler, ışıklı masalar gibi hippi dönemini objeler ve aksesuarlarla bezenmiş. Bahçede yer alan huzurlu, barışçıl ve çok eğlenceli Hippi Bar’da dönemi simgeleyen Vos-vos minibüs bar haline getirilmiş. DJ kabininin üstünde yer alan televizyon ekranlarının üzerinde mekânın sloganı ‘Don’t Worry, Be Hippi’ yazıyor.

Cıvıl cıvıl oturma grupları, küçük televizyonlardan oluşan sevimli sahnesi, etkileyici dönem aksesuarları, personelin bin bir özenle hazırlanmış hippi altyapılı giysileri, bizi çiçek çocuklara götürüyor. Her yerde barış işaretleri olan bahçede, masaların üzerlerine yine dönemi ve bu dönemin özgürlük havasını simgeleyen gitarlar monte edilmiş. Avizeler incilerle süslenmiş. Hippi Bar, bu anlamda bir yaz havası vaat etmekte.

Yorum