İstanbul Jazz Center /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 327 50 50

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

http://www.istanbuljazz.com

Email

info@istanbuljazz.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çırağan Caddesi Salhane Sk. No.10 34349 Ortaköy-İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


İstanbul Jazz Center Gece Kulübü

 

Ortaköy deki Gece Kulüpleri

Beşiktaş Ortaköy deki Gece Kulüpleri

 

İstanbul Jazz Center açıldığı günden bu yana, dünyanın ve ülkemizin sayılı müzisyenlerine sahnesinde yer veriyor. Zarif atmosferi, manzarası, yetkin menüsü ve zengin şarap kavı ile konuklarına müzikte ve yemekte ziyafet sunuyor. 

İstanbul kültürel hayatına katkısı, bir caz kulübü olmakla sınırlı olmayan mekan; Hülya Tunçağ ile caz tarihi seminerlerine ev sahipliği yapıyor ve JC's bünyesinde kurulan internet radyosu "İstanbul Jazz Radio" ile caz severlerin günün her saati caz keyfine dahil olmalarına olanak sağlıyor.

JC's her gün 19.00'da açılmaktadır. JC's Pazar ve Pazartesi günleri kapalıdır.

 

 

Yorum

İstanbul Jazz Center /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212-327-50-50

Sektör

Jazz

Web Sitesi

http://www.istanbuljazz.com/

Email

info@istanbuljazz.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çırağan Cad. No:48(Radisson Otel Kompleksinde)Ortaköy İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


İstanbul Jazz Center

 

Ortaköy deki Jazz Clublar

Beşiktaş Ortaköy deki Jazz Clublar

 

JC’s dünyasına girdiğiniz andan itibaren, heyecan verici atmosferinin parçası haline gelirsiniz. Egzotik bir içki yudumlayın, muhteşem yemeklerin tadına bakın. Hangisini seçerseniz seçin; dinleyeceğiniz jazz sizi kendinizden geçirecek.

Dünyanın en seçkin jazz kulüplerinden biri olan JC’s bu güne kadar çok özel isimleri ağırladı: Kenny Barron, Gilad Atzmon, Allin Harris, Flora Purim & Airto Moreira, Eliane Elias & Marc Johnson, Victoria Tolstoy, Greg Osby, Eve Cornelious, Alex Blake, Carribbean Jazz, Jon Regan, Harvey Wainapel, Kurt Rosenwinkel, Chiara Civello, Janis Siegel, Sertab Erener, Larry O’Neil, Fatih Erkoç, Robert Glasper, Raul Medon, The Moutin Reunion Quartet, Chris Botti, Marco Zurzolo, Freddy Cole, Lorry Coryell, Victor Bailey, Kenny Garrett, Anna Maria Jopek, Mulgrow Muller, Christian Mc Bride.

JC’s jazzın sunulduğu en önemli yerlerden biri olmanın yanı sıra tamamıyla kendine özgü konsepti, zarif dekoru ve ses düzeni ile öne çıkıyor. Remzi Çap yönetimindeki zengin mutfağı ve birbirinden lezzetli yerli-yabancı şaraplarıyla da konuklara ayrı bir keyif veriyor.

"Istanbul Jazz Center" Ortaköy Radisson SAS Otel kompleksinde, 180 kişi kapasiteli 290 metrekarelik kışlık mekanında ve 400 kişi kapasiteli 450 metrekarelik Boğaz manzaralı Yaz terasında müzikseverleri konuk ediyor. JC’s restoranı haftaiçi ve Cumartesi günleri 19:00’da hizmet vermeye başlıyor. Performanslar hafta içi 21:00’, Cuma-Cumartesi ise 21:30’da başlıyor. Ayrıca artık Pazar günleri de jazz severlerin günü oluyor. Her Pazar 12:00-17.00 arası “Pazar Lunchları” başlıyor. Sakin bir tını, lezzetli yemekler, bir yudum şarap ve güzel bir Pazar geçirmeniz için…

JC’s den gelen pozitif titreşimlerin daha uzun yıllar süreceği bir gerçektir. İnanıyoruz ki JC’s her gece Jazz tarihinin yazılıdığı yer olacaktır. 

Yorum