Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon

Telefon
0216 360 3443
Faks
Web Sitesi
Adres
Cemil Topuzlu Caddesi No 16, Selamiçeşme, İstanbul

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon Hakkında

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon

 

Kadıköy deki Mobilyacılar

İstanbul Kadıköy deki Mobilyacılar

 

"Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon" olarak yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına 30 yıldır kalite, estetik ve konfordan taviz vermeden hizmet sunuyoruz. Kendi koleksiyonlarımız dışında; Amerikan, İtalyan ve Avrupa’nın önde gelen diğer önemli markaların koleksiyonlarını da siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

"Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon" olarak klasik mobilya koleksiyonlarımızın sergilendiği İstanbul’da 8 katlı Bostancı mağazamız, Cemil Topuzlu Caddesinde ikisi ithal markaların koleksiyonlarının, birisinde ise kendi koleksiyonlarımızın sergilendiği üç ayrı mağaza ve Levent’te ithal markaların koleksiyonlarının sergilendiği bir villa mağazamız ile hizmet veriyoruz. Antalya’da ise; 2008 yılından bu yana, tüm ürün gamını kapsayan mağazamız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
"Kids by Fatih Kıral" adıyla, İstanbul’da; Levent ve Cemil Topuzlu caddesi üzerindeki mağazalarımız ve Ankarada’da bulunan bayimizde; Amerika’nın en büyük mobilya üreticisi Stanley’in her yaştan çocuk mobilyalarını sizlere sunmaktayız.
 
Mobilyanın dışında; odalarınızın şıklığını tamamlamak için ihtiyacınız olabilecek benzersiz aksesuarları, tekstil ürünlerini, duvar kağıtlarını ve kişiye özel halıları da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.