Bulut İnşaat

Bulut İnşaat

Telefon
444 2 561
Faks
0212 853 24 93
Adres
CUMHURİYET MAH. NAZIM HİKMET BULVARI NO:61 ESENYURT/İSTANBUL

Bulut İnşaat Hakkında

Bulut İnşaat

 

Esenyurt'taki inşaat ve yapılar

Esenyurt Merkez'deki inşaat ve yapılar

 

1987 yılında Temel Bulut eşliğinde yola çıkan Bulut İnşaat, binlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

2002 yılında özel konservatuar ve Şösem müzik ile müzik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Bulut İnşaat, 2006'dan itibaren müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda, farklı niteliklerde ‘EVVIVA RESIDENCE' geniş konseptli yaşam projelerini hayata geçirmektedir.

 

"Evviva Residence" ile başladığı Evviva Konseptli projeleri zamanla ‘EVVIVA YAŞAM MERKEZİ', ‘EVVIVA GÜMÜŞ CİTY', ‘EVVIVA TOWER', ve ‘EVVIVA İNCİ' projeleri eklenmiştir. Çeyrek asırlık deneyimiyle hizmet veren Bulut İnşaat Türkiye'nin her vilayetinde ve ilçelerinde sosyal yaşam konutlarını yapmayı hedeflemektedir. Sağlamı, kaliteyi, teknolojiyi, konforu ve sosyal yaşamı ucuza satmak asıl hedef diyor. Bir ev sahibi olmaktan daha fazlasını sizlere sunuyor...

 

Bulut inşaat

MİSYONU
Bulut inşaat 1978 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye'nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

 

VİZYONU
Yapı sanatının ustası Bulut inşaat yaşam alanlarında standartları yükseltmek lüks ve konforu yaşamınızın rutin düzenine sokmak için çalışıyor. Ultra lüks iç ve dış mimari kalitesiyle elit müşteri portföyü ile hayatınıza yepyeni bir soluk getiriyor... Çeyrek yüzyıla yaklaşan geçmişiyle ve deneyimiyle sağlam işbirlikleri nitelikli insan kaynağı yaptığı yeniliklerle Türkiye'de en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirket arasında olmak.

 

DEĞERLERİ
Bulut inşaat müşteri ihtiyaçlarını değerlendirme ve bu ihtiyaçlara göre projeler sunmak projeleri beklentilerin çok üstünde bir düzeye getirebilmek için sürekli olarak çalışmayı hedefler.

 

POLİTİKASI
Kuruluşunun sürdürebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine yenilik ve değişimin önemine inanır Sürekli gelişmeyi EFQM mükemmellik modelini çalışma prensibi olarak kabul etmiştir.