ADEM & HAVVA SAÇ EKİMİ VE ESTETİK DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

ADEM & HAVVA SAÇ EKİMİ VE ESTETİK DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

Telefon
+90 212 397 15 97
Faks
Adres
Cumhuriyet Mah. İncirlidede Cad. No:6 Anthill Residence Kat:4 D:401 Şişli / Istanbul / TURKEY

ADEM & HAVVA SAÇ EKİMİ VE ESTETİK DANIŞMANLIĞI MERKEZİ Hakkında

Kişiye Özel Estetik Hizmetleri...ADEM & HAVVA Saç Ekimi, Diş Estetiği, Estetik Cerrahi, Dermatoloji ve Güzellik sektöründe danışmanlık hizmeti verir.

Artık genç kalmak, bakımlı ve hoş görünmek, aynalar ile barışık olmak hepimizin hakkı. 
 
Sizin bu isteklerinize karşın ADEM & HAVVA Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Profesyonel ekibimiz, tıbbi alt yapımız, fiziksel donanımlarımız ve tecrübelerimiz ile sizlere danışmanlık yapmaktayız. ADEM & HAVVA Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi estetikte son teknolojiyi takip eden bir dünya markasıdır. Uluslararası sağlık kongreleri, fuarları ve eğitim seminerlerini tüm titizliği ile takip etmektedir.
 
Katıldığı uluslararası toplantılarda, TV kanallarında, görsel basında ülkemizi sağlık turizm alanında temsil etmektedir.ADEM & HAVVA Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi natürel görünüme ulaşmanız için sizlerle ortak kararlar alır. Talep ettiğiniz işlem ya da operasyon hakkında size en ince ayrıntısıyla bilgi verir. ADEM & HAVVA Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Sorularınız hiçbir zaman cevapsız kalmaz.
 
Samimi, güleryüzlü olmakla birlikte devamlı yenilenen teknolojileri Dünya ile aynı anda takip etmekteyiz.Uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz tam donanımlı hastanelerde yapılmaktadır. Hayalinizdeki doğal görünüme ADEM & HAVVA ile kavuşacaksınız.